28 września 2022

Zdrowy styl życia to nie tylko świadomość tego, co powinno się znaleźć na naszym talerzu, jak dbać o siebie, na co dzień, ale również sport, czy też ogólnie rozumiany ruch. Siedzący tryb życia jest zabójczy nie tylko dla naszej sylwetki, ale również naszego zdrowia, samopoczucia.
Mówi się, że bieganie to najprostszy sport, biegać może każdy, ale czy na pewno? Bieganie to spot, który bardzo obciąża stawy, jeśli więc naszym problemem jest otyłość lub zwyczajnie mamy problemy ze stawami z powodu upływu lat nie jest to sport dla nas.
Chcesz schudnąć? – postaw na cardio! Błędnie wydaje nam się, że schudnąć można tylko dzięki dużemu obciążeniu. Tak naprawdę to ćwiczenia cardio, czyli takie, które sprawia, że nasze tętno znacznie przyspiesza mogą nam pomóc w osiągnięciu dobrych wyników. Już jazda na rowerze może okazać się najlepszym wyborem.
Taniec, pływanie, a może zajęcia fitness – to najczęstszy wybór Pań, które naprawdę podejmują rozsądne decyzje. Ćwiczenia pod okiem instruktora są najbezpieczniejsze i naprawdę przynoszą efekty.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.